Záznamy a ohlasy

Setkání na Bílé hoře z pohledu astrologie

Petra Nel Smolová

Konec akce spadal do přesné konjunkce Luny s Uranem. Uran symbolizuje vyšší vědomí, Universum, změnu, otevření, a na pozemské úrovni média a další.

Číst dál: Petra Nel

 

Svědectví: Bílá hora 24. 5. 2014, andělé a nový úsvit 

Milena Sedláčková

Byla jsem od 31. 3. na krátké dovolené (nedobrovolné, ale přijaté a pochopené) od svých povinností, ke kterému před cca 14 dny přidalo totální odříznutí od internetu, tedy od informací i emailové komunikace. Hromadné zasílání, kterým komunikuji se svými klienty, a odchází na cca 700 adres, mně operátor bez upozornění zrušil, a moje mobilní připojení se krátce na to zhroutilo a přestalo fungovat.   A tak jsem chodila jednou až dvakrát týdně ke své sestře, abych si alespoň postahovala poštu i odpověděla na e-maily svých klientů a vyvěsila na web své pravidelné týdenní věštění.

Číst dál: SVĚDECTVÍ

 

Dopis od Lenky

Vážená a milá paní Ernestínko,jsem Vám moc vděčná, že jsem mohla být s Vámi Všemi při tak sváteční chvíli, alespoň přes záznam Alžbětky Šorfové. Doufám,že budu psát trochu srozumitelně, chci napsat, jak to probíhalo u mně.

Číst dál: DOPIS OD LENKY

 

Dopis od Mgr. Jiřího Glabazňi

Vážená paní Velechovská, vážený pane Kubíne,
právě jsem si na internetu přečetl pozvánku na meditaci „Dejme šanci míru“ tuto sobotu v Praze. Také jsem se seznámil s průběhem a obsahem loňské akce „Obroda české matrice“, které se budou týkat následující řádky.
Považuji podobné akce za velmi potřebné a v sobotu se na dálku k posílení mírové matrice připojím. K loňské meditaci vám však nemohu nenapsat následující řádky.

Číst dál: Dopis od Mgr. Jiřího Glabazňi 

Mediální partneři

medial regenerace

cestyksobe

VeHvezdach

logo priznaky new


Realizace: Instalace Joomla