Ernestína Velechovská

erne smallVěnuji se principům života, tvůrčí síle mysli a meditaci na cestě objevování duchovního rozměru člověka. Zastávám názor, že změnou sebe změním svět okolo sebe.

Vycházím ze svých celoživotních zkušeností v poznávání podstaty života a světa, které předávám dál. Jako průvodkyně životem pořádám sebezkušenostní akce s cílem poznat sebe sama, odhalit a odstranit příčiny životních problémů, zharmonizovat vztahy a uzdravit život.

Podporuji rozvoj spolupráce a ušlechtilého lidství ve společnosti. Považuji proto za důležité doplnit naše základní vzdělání o téma „Zákony a umění života“.

www.ernestina.cz

Jan Michael Kubín

kubin smallNarodil jsem se 10. 11. 1963 v Praze, kde žiji. Během života jsem dospěl k následujícímu životnímu mottu: „Poznávejme spojené a spojujme poznatelné“. Proto jsem rád přijal tu možnost spolupodílet se na vzniku něčeho, co může pomoci alespoň částečně ovlivnit dění v naší společnosti.

Mé vzdělání, pracovní a podnikatelské zkušenosti jsou v oblastech obchodu, výroby, vzdělávání, poradenství a řady dalších činností z několika oborů, které u mne vyústily v sepsání universální komunikační teorie pod názvem PANSOFIA.

Dlouhodobě spolupracuji s řadou kolegů doma i v zahraničí. Podnikám v oborech podpory zdraví, vzdělávání dětí, osobního a firemního poradenství a chemické výroby.

www.pansofia.cz

 

Jaroslav Kuchař

Jaroslav KuchařJiž dvacet let se pohybuji v oblasti strategického poradenství s cílem pomoci zajistit českým firmám konkurenceschopnost, která je založena na dodávání reálné hodnoty zákazníkům. Základní myšlenka charakterizující můj přístup je jednoduchá: dělat „správné věci“ je prvotní, dělat „věci správně“ je druhotné.

„Náhodou“ jsem byl u založení a realizace projektů iniciativy Vyměňte politiky.cz a Vraťte nám stát, což mi pomohlo pochopit, jak kriticky důležitý je zájem občanů o veřejný prostor a kam to vede, pokud je tento zájem slabý.

Spolupracovat na těchto projektech pro mne znamená být u zdroje nekončícího proudu inspirace, neotřelých myšlenek, nápadů či objevení nečekaných souvislostí a hlavně - moudrosti. Znamená také možnost podílet se na jejich šíření, což v kontextu rostoucího napětí ve společnosti považuji za naprosto zásadní. 

www.bluestrategy.cz

 

Lucie Meškanová

MeskanovaPůvodně jsem vystudovala právo, ale Život se mnou měl jiné plány. Nejprve jsem se seznámila s nenásilnou komunikací a mediací, poté absolvovala pětileté výcviky v práci s traumatem. Pro můj duchovní rozvoj bylo zásadní setkání s Ernestínou Velechovskou.

V současné době pořádám semináře osobního rozvoje a provázím lidi proměnou. Vím, že k tomu, aby bylo skutečně dosaženo změny v životě každého z nás, je nutné NAHLÉDNOUT – POZNAT - ŽÍT. To znamená krok za krokem, začít dělat věci v každodennosti, JINAK.

Je mi velkou ctí, že se mohu jako členka této skupiny podílet na tvorbě moudré a pravdivé společnosti.

www.smyslazamer.cz

 

Helena Procházková

Helena ProchazkovaVystudváním jsem technik, nicméně podstatnou část svého života jsem strávila v managementu velkých společností jako úspěšný workoholik. Nyní pomáhám uzdravovat firmy.

Nelze pracovat jen s procesy, technologiemi, soustředit se pouze na výkon a zisk. Snad ještě důležitější jsou lidé, vztahy, komunikace, motivace – a postoje a cíle managementu. Poznáním příčin problémů a jejich odstraněním umožňuji firmám další rozvoj a růst.

Práce na tomto obdobných projektech mi umožňuje podílet se na tvorbě budoucnosti.

 

Ingrid Reková

ingridPo studiích jsem pracovala několik potřebných let v nemocnících a ambulancích naší krásné země. Již tehdy jsem velice brzy pochopila, že je naše „zdravotnictví“ samo nemocné a že chci-li skutečně pomáhat lidem v jejich zdravotních obtížích - jak fyzických, tak psychických - sama musím změnit svůj pohled na nemoci a léčbu, na lidi-pacienty jako takové a vůbec na celý život, na všechny jeho stránky. Proto již více jak jedenáct let provozuji v Pardubicích „zelenou lékárnu“ a úzce spolupracuji s řadou terapeutů. Mou prioritou je se podílet a podporovat aktivity, které nás vedou k radostnému žití se sebou a druhými na planetě ZEMI.

MOTTO: „Každý má plnou zodpovědnost za své zdraví“

www.inanatura.cz

 

Mediální partneři

medial regenerace

cestyksobe

VeHvezdach

logo priznaky new


Realizace: Instalace Joomla