DOPIS OD LENKY

 

Dopis od Lenky

Vážená a milá paní Ernestínko,

jsem Vám moc vděčná, že jsem mohla být s Vámi Všemi při tak sváteční chvíli, alespoň přes záznam Alžbětky Šorfové. Doufám,že budu psát trochu srozumitelně, chci napsat, jak to probíhalo u mně.

V první části meditace jsem vnímala po celou dobu symbol zlaté kopule nad Českou republikou.

Ve druhé částibyla energie mnohem silnějšía symbolů se vynořovalo více. Jako zástupce ochránce Čech se mi objevil bílý kohout, s pocitem, že chce svými křídly chránit. Chvíli jsem ta křídla vnímala jako přistřižená.

V části naladění se na minulost, při komunikaci s kohoutem, jsem ho viděla jakoby si podhrabával půdu pod sebou. Zmatený. Nestabilita. Což se mi jevilo jako náš, můj problém.

Při léčení a postupném zpevnění půdy pod nohama se zlatá kopule začala proměňovat na bíle kvetoucí květy, které se rozrůstaly a uprostřed a nahoře toho obalu z květů stál krásný bílý kohout.

Při pohledu nahoru se mi vybavila slova ROZKVĚT LÁSKY, při pohledu dolů STŮJ PEVNĚ ZA TÍM, V CO VĚŘÍŠ.

Závěr byl krásný - rozkvetlá kopule z bílých květů se začala rozrůstat, až pokryla celou Zemi. Kohout, posílený a čistý, posílal lásku a výživu pro všechny, z jeho velikého srdce.

Ve třetí části, když jsem naladila sama na sebe, jsem cítila velikou touhu, sílu v mém vnitřním klidu. Můj chrám z bílé krajky a uvnitř bílé srdce. Vnímala jsem, že mám kreslit pro druhé: vidím sebe sama, jak kreslím pro mír a klid v duši, plyne z toho radost. Pocit vděčnosti, představovala jsem si, jak mě matka Země drží v náruči a objímá.
Za co si můžu poděkovat - přišla myšlenka, že můžu rozdávat klid a mír.

Při vstupu do mého chrámu z bílé krajky cítím božství jako bílé srdce.

V souvislosti s naší republikou cítím a vnímám slovo MÍR, začíná se rozrůstat krajka a propojuje všechny lidi, které zaplavuje mír.

Moc děkuji.

Posílám starší obrázek, při němž jsem pocítila nejkrásnější momenty. Právě ten veliký klid a mír. Kdy se mi neustále vracela slova, spíš písnička, kterou jsem si při kreslení toho obrázku zpívala: Jenom čistá mysl osvobodí nás. Jenom čistá mysl probudí lásku v nás.

Děkuji Lenka

 

lenka 033
 

 

 

Mediální partneři

medial regenerace

cestyksobe

VeHvezdach

logo priznaky new


primi sui motori con e-max.it

Realizace: Instalace Joomla