Petra Nel

Setkání na Bílé hoře z pohledu astrologie

Petra Nel Smolová

Konec akce spadal do přesné konjunkce Luny s Uranem. Uran symbolizuje vyšší vědomí, Universum, změnu, otevření, a na pozemské úrovni média a další.

Pocitově mohla akce zůstat otevřená a ten pocit je správný. Aby byla vytvořena nová vize, mohlo se projevit nové vědomí, potřebuje to mít volný prostor k působení. Vliv této akce působí stále dále a to skrze média, natočený ucelený záznam setkání. Zhlédnutím této akce je nová vize aktivována a živá, stále v procesu. Uran přináší rozboření starého a tím se vytváří chaos, aby mohlo být vytvořené nové, svobodné.

Mohli jste cítit, že se ve Vás něco protočilo, jako mohutná vlna v moři, která vynesla z hlubin, to co bylo dlouho usazeno na dně moře, bylo vyneseno napovrch, aby bylo zviditelněno citlivé místo nevědomí, aby uvědoměním, že i toto je moje se následně mohlo navrátit do celistvosti moře.

Moře – vědomí. Tak jak se děje uvnitř jednotlivce, stejně tak tato vlna prochází skrze kolektivní vědomí. Bude vyneseno, aby mohlo být osvobozeno.

Proto dívejte se na vlny v sobě i kolem sebe s přijetím, s radostí a velkou důvěrou, protože procházíme procesem osvobození, jak uvnitř nás, tak kolem nás.

Venuše na Mínus uzlu v Beranu ukazuje, že přichází milost, laskavost a působení energie Boží Matky.

Krásné osvobozování. S láskou Petra Nel Smolová

 

Mediální partneři

medial regenerace

cestyksobe

VeHvezdach

logo priznaky new


primi sui motori con e-max.it

Realizace: Instalace Joomla