Organizační informace

 

Občerstvení

Občerstvení po celou dobu akce bude k dispozici. Jídlo a pití pro nás tentokráte připravilo: www.hodnedobrejidlo.cz

Nápoje:káva,čaj, Wayusa, domácí limonáda, balená voda, nealko nápoje.
Svačiny:bagety, fit chlebíčky, buchty a koláče.

V případě, že budete mít chuť na teplý veganský oběd, je potřeba si ho objednat do 27.9. 9:00 zde: http://www.hodnedobrejidlo.cz/obj/bilahora 

 

Sezení

U pódia bude k dispozici několik židlí pro starší a hendikepované osoby. Pro ostatní máme připravené podsedáky (karimatka, 50x30 cm), které bude možné na místě zakoupit. Doporučujeme vlastní deky s sebou.

 

Oblečení

Doporučujeme oblečení bílé nebo světlé barvy, abychom podpořili čistotu duše.  

 

Pro případ deště 

Celá akce se koná na trávě pod širým nebem, v případě deště není zajištěno přístřeší, doporučujeme proto vzít si s sebou deštník/pláštěnku pro případ sychravého počasí.

 

Děti ano či ne?

Děti jsou samozřejmě srdečně vítány. Chcete-li se však v klidu ponořit do vlastního ticha při meditačních naladěních, která mohou trvat déle (cca 45 - 90 min.), bude lépe vymyslet pro své ratolesti jiný program či přivézt s sebou někoho, kdo se o vaše děti v době meditace postará. Na akci totiž není zajištěn program pro děti.

 

Vstupné

Vstupné je dobrovolné. Dobrovolný příspěvek můžete zaplatit na pokladně u vchodu do areálu nebo můžete přispět jakoukoliv finanční částkou na číslo účtu: 221 728 214/0300, variabilní symbol: 2809.

Setkání totiž organizujeme a financujeme převážně z vlastních prostředků ve svém volném čase. Jsme proto vděční za každého podporovatele a finanční příspěvek v jakékoliv výši pro nás znamená velkou pomoc. 

Darovanou částu je možné odečíst z daní. Vzor darovací smlouvy si můžete stáhnout zde - pro vystavení a další informace kontaktujte Jiřího Otta - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Prodej knih, CD a časopisů

V areálu jsme pro vás připravili možnost zakoupit řadu knih a časopisů s duchovní tématikou. Najdete zde např. díla od našeho velikána Jana Amose Komenského (v knihkupectvích už de facto nedostupných), "Dobu a dílo Petra Chelčického" od Jana Rokyty, "Slova" od Karla Kříže, Gándího, časopisy Ve hvězdách & Lidový léčitel, Regenerace a CD Gabriely Filippi a Patrika Keea. 

Mediální partneři

medial regenerace

cestyksobe

VeHvezdach

logo priznaky new


Realizace: Instalace Joomla